I Need Coffee

VAROVÁNÍ: Následující text se mnohým může zdát nemorální a neměli by ho číst poctiví studenti.


Každý zajisté zažil ten pocit beznaděje, kdy víte, že za dvě hodiny Vám začíná odpolední blok přednášek, který bude nejméně dvouhodinový a Vy si od něj přejete jen jediné – aby byl dnes zrušený. V naději, že se nemožné stane možným pak do poslední chvíle čekáte, jestli tam budete opravdu muset jít nebo se na Vás usměje štěstí. Jenže svět není fér a přednášky se konají. Vy otráveně začnete svým třem kamarádkám předhazovat věty typu: “Ale na přednášku přece není povinná docházka…” A po chvíli se přidají i ony a jak to nakonec dopadne? Než se stačíte vzpamatovat kráčíte naprosto opačným směrem, než je škola – směrem kavárna I Need Coffee!
 
 
Když pak konečně sedíte nad šálkem filtrované kávy ve společnosti svých tří spolupachatelkyň a uvědomíte si, že vám tento kávový zločin perfektně klapl a místo na přednášce sedíte na polstrované kavárenské židličce, je ta káva hned chutnější. A protože zločin je nutné oslavit, daly jsme si levandulovou zmrzlinu. 
 
 
I Need Coffee je také skvělou zastávkou po cestě domů z farmářských trhů na Náplavce, když si chcete užít slunečnou sobotu v pohodlí příjemné kavárny. Interiér právě této je pro to totiž ideální – světlému nábytku a dřevěné stěně za barem slunce sluší. Stejně jako Herbivore má tato kavárna severský nádech, ale odlišným a osobitým způsobem. No, však to můžete porovnat sami, protože kavárny od sebe nejsou tak daleko.
 
 
Skvělá je také jejich rozmanitá nabídka Cascary a domácích limonád. Vynikající jsou i jejich sladké dobrůtky schované v lesklých skleněných vitrínkách vedle kávovaru.
 
Povedlo se mi Vás zlákat?
 
P.S.
Zločin prošel bez vážných následků a čím to oslavím? Návštěvou I Need Coffee!
 

 

Na Moráni 1958/7, 128 00 Praha-Praha 2, Czechia

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: