Café MODI

“Tak kam?” “Mmmm…mě fakt nic nenapadá.” “MODI?” “MODI!” 

Tak tohle místo je pro mě skoro jako druhý domov. Jednou se mi dokonce podařilo sem jít třikrát za den (dvakrát denně nepovažuji za neobvyklé). Je to už tradiční přestupní stanice mezi domovem a školou, mnohdy samozřejmě i naopak. Místo, kde se učím, nabírám energii, mlsám, piju anebo klábosím s přáteli o volné chvilce mezi přednáškami. 

Co bych vám tak doporučila? Má první ochutnávka této kavárny spočívala v levandulové limonádě, latté a beznadějí, že tu seminární práci stejně nikdy nenapíšu, protože ani nevím jak. Na další návštěvě jsem si dala naprosto dokonalou kávu MODI, což je malá káva, v krásné panákové skleničce s višňovým sirupem. No, prostě mňamka! Pak se strhla lavina téměř každodenních návštěv. Troufnu si říct, že jsem ochutnala snad všechno… Latté, flat white, cappucino, espresso, americano, čokoládu, čaj, chai latté, pak taky víno, Aperol spritz, fresh džus… Vlastně už si ani nepamatuji, co všechno to bylo. 

A čím se dobrá káva nejlépe doplní? Přeci nějakou malou sladkou dobrůtkou! Za mě jsou jednoznačně nejlepší jejich malé cupcaky všemožných chutí. Můžete si dát oreo, kinder, čokoládový, vanilkový, ovocný… U mě vítězí ten s příchutí kinder. Nesmím ale zapomenout na čokoládový dort a ovocné tartaletky.

Obsluha kavárny se na vás bude vždy usmívat a každé roční období má pro vás nějakou specialitu, většinou tématickou příchuť do kávy. Tak co, přijdete se podívat?

P.S.
A pokud chcete rychlý oběd, MODI vás nezklame.

glyph-logo_May2016

Myslíkova 32, 120 00 Praha 2, Czechia

0 odpovědí na “Café MODI”

  1. Nádhera, miluju tenhle blog už teď ❤️ Tenhle článek musím okomentovat, naše milované Modi 😀 A vidíš, i všechny seminárky jsi zvládla 🙂 Vlastně mám taky blog, když na to přijde, ale poslední dobou nemám nějak vůbec inspiraci 😓
    Veronika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: