Clear Coffee

Ve světě kávy se objevila další novinka. A tentokrát je to opravdu neobyčejná novinka. Ať už vám to přijde sebevíc nemožné či neuvěřitelné (tak jako mě, když mi o tom má kamarádka Monika řekla), je to pravda. Na Slovensku vyrobili úplně první čirou kávu. 

 

Když jsem se o Clear Coffee dozvěděla, okamžitě jsem si ho objednala, protože se mi prostě zdálo nemožné, aby existovala káva bez barvy. Pak mě také napadlo proč? Podívala jsem se tedy na nějaké informace na internet (clrcff.cz) a našla odpověď. Kromě toho, že je to zkrátka originální a nikde jinde na světě si čirou kávu nedáte, je hlavním důvodem to, že si neobarvíte zuby a zůstanou Vám krásně bílé. Dále jsem se dočetla, že je nápoj vyroben skutečně pouze z kávy (100% Arabica) a vody za pomocí unikátního a pochopitelně nezmiňovaného postupu. Tento fakt mě natěšil na kávu ještě víc, protože kolem sebe měla zvláštní auru tajemství.
Za několik dní káva dorazila a byla opravdu, OPRAVDU čirá! Důkladně jsem si ji prohlédla a když jsem se podívala z blízka proti slunci, všimla jsem si, že sem tam v nápoji plavou miniaturní kousky kávy. “Takže je to opravdu z kávy..” Napadlo mě.
 
 
Pak jsem ji konečně ochutnala. Na první dojem jsem měla pocit, že jsem se napila vody, avšak po chvíli se objevila velmi silná a velmi aromatická chuť silně pražené kávy. Osobně se přiznám, že na mě byla káva až moc výrazná, avšak je pravda, že já mám ráda spíše jemnou kávu, takže ty z Vás, kteří mají rádi silné aroma podobné italskému typu pražení kávy, Clear Coffee určitě nadchne. 
 
 
Avšak například mého bratra káva vyloženě nadchla. “Tak tohle je fakt mega dobrý!” Řekl po prvním doušku a oči mu zářily jak malá světýlka.
 
 
Je to opravdu originální nápoj, i když mám jednu lahvičku přímo před sebou, stále se mi nechce věřit, že je opravdu průhledná. 
 
P.S.

 

Pokud máte s Clear Coffee zkušenosti, ráda si přečtu Vaše dojmy či názory. 🙂
 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: