Obyčejná káva – V oblacích

Když jsme vstoupili, dýchla na nás atmosféra funkčnosti a techničnosti. Předem jsme věděli, kam se posadíme a jak dlouho tu budeme, a tak jsme se pomalu blížili k místu. Kolem bylo docela dost lidí, a tak jsme si museli chvíli počkat. Nakonec jsme se usadili.

 
Pokud budete chtít do tohoto podniku jít, připravte se, že si chvíli počkáte, než Vás obslouží. Avšak na jejich obhajobu, lépe to udělat nejde. Prvních pár minut je poněkud akčnějších, avšak,  zůstaňme u tématu…
 
Jak bych popsala interiér? Je rozhodně nenapodobitelný a věřím tomu, že stejný podnik nenajdete. Místa jsou blízko u sebe a mají je (z pro mě zatím neobjevených důvodů) pouze po třech. Není to ale problém, alespoň se nemusíte bát, že by se někdo posadil na lepší pozici, protože majitelé vytvořili vše tak, aby to vypadalo stejně. Je to tedy naprostá rovnoprávnost.
 
Aby se nikdo nehádal, mají zde poměrně menší výběr nápojů a jídlo Vám dají vždy a všem stejné. Kávu si dáte tedy jen filtrovanou, ale můžete si ji vylepšit mlékem či cukrem. No a pokud nemáte v místní kávu důvěru, tak můžete poprosit o čaj. Avšak k mému údivu nebyla káva vůbec špatná! 
 
Celkově mě na podniku nejvíce bavily ty drobné detaily, které všechno sjednocovali. Logo s názvem mají opravdu na všem – od malých plastových skleniček přes kapesníčky a cukříky až po kelímky na horké nápoje. To mě dovádí k další zajímavosti – nádobí mají pouze plastové. Celkem originální, nemyslíte?
 
Dalším zajímavým bodem je cena – vše máte zdarma, platíte si pouze vstup, který je dán dobou, kterou se zde chystáte strávit. 
 
A co je nejkrásnější? Výhled! Rozhodně se posaďte blízko k oknu, nebudete litovat! Slibuji!
 
P.S.

 

…Kdo z Vás poznal, že mluvím o letadle? A kdo z Vás si tipne, co to znamená pro budoucí články?
Praha, Česko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

%d bloggers like this: