Cacao Prague

Líná a dlouhá nedělní rána jsou ideální na líné a dlouhé snídaně. Už jsem psala o Coffeeroomu, který je pro to zajisté ideální, avšak pokud chcete tak jako já, mít život pestrý, rádi zkusíte i něco jiného. Vřele mohu doporučit Cacao Prague. Na snídani jsem tam byla několikrát a vždy jsem byla naprosto spokojená, protože splňuje mé podmínky dobrého, vydatného a zdravého jídla. 


Má úplně první návštěva však nebyla snídaňová, ba naopak. Sešla jsem se se svojí dlouholetou kamarádkou a ta mi básnila o kavárně, kde mají výborné koktejly a dokonalé dezerty (v podstatě jsme hrály hru ochutnej co nejvíc věcí na jídelním lístku). Za ten večer jsme obojího vyzkoušely opravdu hodně a musím uznat, že čokoládové fondie se zmrzlinou a ovocem byla mňamka. Ale vraťme se k těm snídaním.
 
Zažila jsem tu celkem tři snídaně a všechny byly v něčem stejné a v něčem naprosto odlišné. Rozhodně se shodovaly v tom, že byly vynikající. Jednou to bylo časně ráno, kdy jsem dělala podporu kamarádce, které na dlouho odletěla její drahá polovička. Náladu jí ovšem zvedl banana bread a cappucino, které jsme si obě daly. A atmosféra celé kavárny nám vykouzlila úsměvy na tvářích a celý zbytek dne byl pak krásný.
 
 
Podruhé jsme se pokoušeli “zajíst” žal nad domácím mazlíčkem, který už si pobíhá ve zvířecím nebi někde na obláčku… Pokud tam má stejné dobroty, jako mají v Cacao Prague, tak se má pohádkově… 🙂 Potřetí to bylo krásné ráno, kdy jsme se sešly ve třech a užily jsme si sladký brunch (filtrovaná káva tekla po litrech!) – rozhodně si dejte jejich granolu.
 
 
Cacao Prague je místo, které se hodí snad téměř pro každou okolnost. A v létě je ideální zmrzlinovou zastávkou – dělají si totiž vlastní a opravdu poctivou. Stavíte se?
 
P.S.

 

Teď mi tak došlo, že jsem si tu ještě nedala kakao! 
V Celnici 1031/4, 110 00 Praha 1, Czechia

0 odpovědí na “Cacao Prague”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *